facebook instagram
Zákaznická linka
Operátorky jsou Vám k dispozici Po - Pá od 7.00 do 20.00 hod.
tel.: 597 597 900
nebo napište email info@malezdravi.cz

Lékařská poradna pro sportovceLicence CZECH SOCIETY OF SPORTS MEDICINE č. 171/2014

Jsme tu pro malé i velké sportovce.
Jsme tu pro ty, kteří chtějí, aby jim sport přinášel zdraví a uspokojení.

 

Co nabízíme?

  • sportovní prohlídky u sportujících dětí i dospělých v kategorii výkonnostního sportu
  • posouzení způsobilosti ke školní tělesné výchově
  • zátěžová vyšetření z lékařské indikace k posouzení výkonnosti oběhového a dýchacího aparátu
  • základní vyšetření pro kondiční sport bez rozdílu věku

 

Vyberte si z naší nabídky:

PROHLÍDKA START
Je určena pro každého malého sportovce jako základní prohlídka registrovaných sportovců. Postačuje pro běžné sporty na základní úrovni, motoristické sporty, děti do výšky 130 cm, u kterých není možno provést zátěžové vyšetření.

Obsah prohlídky: základní vyšetření lékařem, zhodnocení anamnézy a dotazníku, základní somatometrické měření, 5 minutový záznam klidového EKG se zhodnocením variability srdeční frekvence, potřebná doporučení.

 

PROHLÍDKA ACTIVE
Je určena pro všechny sportovce, kteří se věnují sportu s intenzivnějším tréningovým a soutěžním zatížením, ale i těm, kteří mají nějaké zdravotní problémy v souvislosti se sportem a zátěží.

Obsah prohlídky: podrobné vyšetření výkonostních sportovců, zhodnocení anamnestických údajů a dotazníku, rozšířené somatometrické vyšetření, záznam klidového EKG, vyšetření zátěžového EKG na ergometru, doplnění spirometrického vyšetření v klidu a po zátěži, variabilní volba zátěžových protokolů, určení základních parametrů výkonnosti - dosažená zátěž W170 a v maximu, reakce oběhového systému na programovanou zátěž, saturace organismu kyslíkem v průběhu zátěže, výpočet MEF a orientační hodnoty VO2max, celkové zhodnocení a doporučení.

 

PROHLÍDKA HOBBY
Je určena pro ty, kteří chtějí vědět, co jejich tělo vydrží a co je vhodná zátěž, jakou mají kondici  a čemu by se měli vyhýbat tak, aby sport byl aktivita pro zdraví.

Obsah prohlídky: vyšetření rekreačních a hobby sportovců, zhodnocení anamnestických údajů a dotazníku, základní somatometrické vyšetření popřípadě bioimpendance, 5 minutový záznam klidového EKG, vyšetření zátěžového EKG na ergometru, doplnění spirometrického vyšetření v klidu a po zátěži, variabilní volba zátěžových protokolů, určení základních parametrů výkonnosti - dosažená zátěž W170 a v maximu, reakce oběhového systému na programovou zátěž, saturace organismu kyslíkem v průběhu zátěže, výpočet MEF a orientační hodnoty VO2max, celkové zhodnocení a doporučení.

 

Ceník vyšetření naleznete ZDE.

 

Kontakty:

Najdete nás na pracovišti MALÉHO ZDRAVÍ Nový Jičín, ul. Tyršova 1621/21, Nový Jičín.

K vyšetření je nutné se předem objednat telefonicky na čísle 739 095 105 nebo e-mailem sport@malezdravi.cz.

Při objednání uveďte prosím jméno, rodné číslo, zdravotní pojišťovnu a vaše kontaktní údaje. Dále prosím napište typ sportovní prohlídky kvůli různé časové náročnosti vyšetření.   

 

   NAŠI PARTNEŘIMOJE AMBULANCE
Alergomed
OK REHABILITACETento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Souhlasím Další informace