facebook instagram
Zákaznická linka
Operátorky jsou Vám k dispozici Po - Pá od 7.00 do 20.00 hod.
tel.: 597 597 900
nebo napište email info@malezdravi.cz

Odkup lékařské praxe - PLDDVážení kolegové lékaři,

zvažujete jak dále naložit s vlastní lékařskou praxí? Možná je právě MALÉ ZDRAVÍ to, co právě hledáte - ať už zvažujete prodej své praxe, nebo se plánujete nechat zaměstnat.

Naše společnost MALÉ ZDRAVÍ a.s. se zabývá poskytováním pediatrické péče pro děti a dorost. V současné době máme 10 poboček a máme v záměru se dále rozšiřovat napříč celou Českou republikou. Jsme součástí stabilního investičního fondu PHF, který má ve svém portfoliu společnosti jako MOJE AMBULANCE, OK Rehabilitace, Alergomed a další.

 

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Seriózní finanční ohodnocení
  • Možnost další spolupráce pod hlavičkou MALÉ ZDRAVÍ a.s.

Odkup praxí dětského lékaře

Vašim dětským pacientům poskytneme kvalitní lékařskou péči, na kterou u Vás byli zvyklí. Momentálně zaměstnáváme 18 dětských lékařů a pečujeme o téměř 17 tisíc dětí v 6 městech. V případě zájmu rádi poskytneme recenze lekařů, jejichž praxi jsme převzali. S mnohými z nich spolupracujeme i nadále.

 

V případě zájmu o více informací a možnostech spolupráce se neváhejte obrátit na naši manažerku Mgr. Dagmaru Kantorovou.

dagmara.kantorova@malezdravi.cz

776 666 621NAŠI PARTNEŘIMOJE AMBULANCE
OK REHABILITACE
ma-dp-logo
am-logoTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Souhlasím Další informace