facebook instagram
Zákaznická linka
Operátorky jsou Vám k dispozici Po - Pá od 7.00 do 20.00 hod.
tel.: 597 597 900
nebo napište email info@malezdravi.cz

Pravidla omezeného režimu na pobočkách MALÉHO ZDRAVÍVážení rodiče,

na doporučení Státního zdravotního ústavu a v rámci opatření proti šíření onemocnění COVID-19 a především ochrany vás a vašich dětí, přechází s platností od 16.3.2020 všechny pobočky společnosti MALÉ ZDRAVÍ do OMEZENÉHO PROVOZNÍHO REŽIMU.

 

Všichni pacienti budou ošetřeni VÝHRADNĚ PO PŘEDCHOZÍM OBJEDNÁNÍ, a to následovně:

  • 1. blok ordinační doby - pouze prevence
  • 2. blok ordinační doby - nemocní po telefonické konzultaci

Toto rozdělení ordinační doby napománá maximálnímu oddělení zdravých a nemocných dětí. 

Prosíme všechny rodiče, aby s dítětem chodila jako doprovod vždy pouze jedna osoba.

 

S dítětem, které má respirační potíže (zvýšená teplota, kašel, dušnost), NEVSTUPUJTE PROSÍM DO ČEKÁRNY (ZDRAVOTNICKÉHO ZAŘÍZENÍ) A KONTAKTUJTE NÁS PŘEDNOSTNĚ TELEFONICKY!

Konktakty na jednotlivé pobočky naleznete ZDE.

Celé doporučení Státního zdravotního ústavu naleznete ZDE.

 

 

Nová opatření týkající se provozu všech ambulancí společnosti MALÉ ZDRAVÍ:

 

1) NECHOĎTE DO AMBULANCE ZBYTEČNĚ

Nechoďte k lékaři s běžným nachlazením nebo rýmou. Jste zkušení rodiče a běžná onemocnění jako nachlazení, rýmu a kašel umíte zvládnout. Pokud máte problém, se kterým si nevíte rady, nejdříve prosím konzultujte zdravotní stav s pobočkou TELEFONICKY!  Nikdo nechce podcenit příznaky jiných závažných nemocí, proto vždy předem volejte a domluvíme se na vyšetření v ambulanci. Tímto postupem se snažíme zamezit šíření event. infekce koronavirem a ochránit vás i nás.

 

2) PREVENTÍVNÍ PROHLÍDKY

Vzhledem k tomu, že se mají řešit přednostně akutní věci, je nastavena změna v poskytování preventivních prohlídek, zejména u kojenců a batolat, kdy vám budeme nabízet termíny v době, kdy ambulance bude rezervována jen pro zdravé děti. Pokud se ale nyní přesto bojíte chodit do zdravotnického zařízení a nemáte s děťátkem žádný problém k řešení, zcela vás chápeme, a nabídneme vám brzký termín po zvládnutí této krize.

U prevencí starších dětí se domluvíme individuálně a pokud nebude nutno řešit akutní problém, budeme se snažit prevenci odsunout na duben a dále.

 

3) OČKOVÁNÍ

Co se týče očkování v tomto období, dle doporučení vakcinologické společnosti není potřeba rušit či odkládat. Domluvíme se vždy aktuálně. Pokud se jedná o přeočkování u starších dětí, kdy na to máme celý kalendářní rok, je možno jistě počkat. U kojenců a malých dětí, budeme postupovat individuálně po domluvě s rodičem.

 

4) SLEDUJTE prosím aktuální informace na webu a FB. Budeme průběžně aktualizovat informace o ordinační době jednotlivých poboček, která se může dle vývoje operativně měnit tak, aby nedocházelo ke kontaktům zdravých dětí s nemocnými.

 

 NAŠI PARTNEŘIMOJE AMBULANCE
Alergomed
online ambulance
OK REHABILITACETento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Souhlasím Další informace