facebook instagram
Zákaznická linka
Operátorky jsou Vám k dispozici Po - Pá od 7.00 do 20.00 hod.
tel.: 597 597 900
nebo napište email info@malezdravi.cz

Pravidla přechodného nouzového režimu

16. 3. 2020

Vážení rodiče,

nacházíme se nyní všichni ve velmi nestandardní situaci a víme, že vám i nám mohou nastávající dny přinést určitý pracovní i osobní diskomfort. Aktuální situace se mění ze dne na den, ale to, co je pro nás všechny společné, je akceptace a dodržování veškerých vládních opatření. Zcela určitě je to správný postup při zamezení šíření viru. Našim cílem je v průběhu následujících týdnů zajistit dostupnou péči těm, kteří to budou potřebovat. Pro nás všechny to znamená, že musíme změnit své zvyky a přizpůsobit se situaci, ukotvit se doma a minimalizovat kontakty s ostatními.

 

Z našeho hlediska je potřeba zavést některá opatření, která se týkají provozu všech našich ambulancí.

 

1) NECHOĎTE DO AMBULANCE ZBYTEČNĚ

Nechoďte k lékaři s běžným nachlazením nebo rýmou. Jste zkušení rodiče a běžná onemocnění jako nachlazení, rýmu a kašel umíte zvládnout. Pokud máte problém, se kterým si nevíte rady, nejdříve prosím konzultujte zdravotní stav s pobočkou TELEFONICKY!  Nikdo nechce podcenit příznaky jiných závažných nemocí, proto vždy předem volejte a domluvíme se na vyšetření v ambulanci. Tímto postupem se snažíme zamezit šíření event. infekce koronavirem a ochránit vás i nás.

 

2) PREVENTÍVNÍ PROHLÍDKY

Vzhledem k tomu, že se mají řešit přednostně akutní věci, je nastavena změna v poskytování preventivních prohlídek, zejména u kojenců a batolat, kdy vám budeme nabízet termíny v době, kdy ambulance bude rezervována jen pro zdravé děti. Pokud se ale nyní přesto bojíte chodit do zdravotnického zařízení a nemáte s děťátkem žádný problém k řešení, zcela vás chápeme, a nabídneme vám brzký termín po zvládnutí této krize.

U prevencí starších dětí se domluvíme individuálně a pokud nebude nutno řešit akutní problém, budeme se snažit prevenci odsunout na duben a dále.

 

3) OČKOVÁNÍ

Co se týče očkování v tomto období, dle doporučení vakcinologické společnosti není potřeba rušit či odkládat. Domluvíme se vždy aktuálně. Pokud se jedná o přeočkování u starších dětí, kdy na to máme celý kalendářní rok, je možno jistě počkat. U kojenců a malých dětí, budeme postupovat individuálně po domluvě s rodičem.

 

4) SLEDUJTE prosím aktuální informace na webu a FB. Budeme průběžně aktualizovat informace o ordinační době jednotlivých poboček, která se může dle vývoje operativně měnit tak, aby nedocházelo ke kontaktům zdravých dětí s nemocnými.

 

Uvědomujeme si, že informací se na vás valí ze všech stran spousta, ale věřte, že tento stav brzy pomine a naše životy se určitě vrátí do normálu.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, nejasnosti nebo budete chtít podporu a ubezpečení, volejte a pište na své pobočky. JSME TADY PRO VÁS!

 

S úctou a přesvědčením, že vše zvládneme a brzy bude líp

Tým MALÉ ZDRAVÍ zpětNAŠI PARTNEŘIMOJE AMBULANCE
OK REHABILITACE
ma-dp-logo
am-logoTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Souhlasím Další informace