facebook instagram
Zákaznická linka
Operátorky jsou Vám k dispozici Po - Pá od 7.00 do 20.00 hod.
tel.: 597 597 900
nebo napište email info@malezdravi.cz

Státy s vysokým rizikem přenosu nákazyPřehled států světa s vysokým rizikem přenosu nákazy a doporučenou následnou domácí karanténou:

od 13.3.2020:
Belgie, Dánsko, Francie, Írán, Itálie, Německo, Nizozemsko, Norsko, Rakousko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Velká Británie

od 23.3.2020:
Austrálie, Izrael, Kanada, Malajsie, Portugalsko, USA

13. - 23.3.2020:
Čína, Jižní Korea

 

Žádáme rodiče, kteří se vrátili z výše uvedených rizikových zemí, aby ihned po svém návratu informovali telefonicky nebo e-mailem registrující pobočku dítěte (přehled kontaktů na pobočky naleznete ZDE).

Povinnost nahlásit svůj příjezd z rizikových zemí platí i pro samotné rodiče, kteří by tuto skutečnost měli nahlásit svému ošetřujícímu praktickému lékaři.

 

Dětem starším 18 let, kteří již pracují, bude lékařkou do 24 hodin vystavena pracovní neschopnost (PN) na domácí 14-denní karanténu.
Průkaz dočasně práce neschopního pojištěnce (tzv. II. díl neschopenky) vám bude zaslán poštou a kopie uložena do zdravotní karty.

 

Dodržujte prosím důsledně pokyny ministerstva zdravotnictví a pravidla domácí karantény. V případě porušení hrozí pokuta až 3 mil. Kč.

 

Základní pravidla domácí karantény naleznete ZDE.

 

 

 

 NAŠI PARTNEŘIMOJE AMBULANCE
Alergomed
online ambulance
OK REHABILITACETento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Souhlasím Další informace